Apie mus

 


UAB "Akmens statyba" įkurta 2006 metais. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba natūraliu apdailos akmeniu, taip pat akmens apdailos gaminiais ir statybos darbai iš akmens.
Akmens pasaulis labai įvairus. Mes siūlome didelį natūralaus akmens pasirinkimą: smiltainis, skalūnas, dolomitas, rieduliai, skaldytas akmuo, dekoratyviniai akmenys ir dekoratyvinė skalda.
Statyba, landšaftas ir aplinkotvarka, vidaus ir išorės apdaila - tai tik kelios natūralaus akmens panaudojimo sritys. Akmens apdaila gali būti atliekama panaudojant įvairius pjauto ar skelto akmens gaminius: plyteles, trinkeles, juosteles.
Šiuo metu vis dažniau statomi akmeniniai lauko židiniai, tvoros, pavėsinės, atraminės sienelės, pamatai, grindiniai, takai ir takeliai. Didelio populiarumo susilaukia rūkyklos. Rūkykla gali būti naudojama tiek karštam, tiek šaltam mėsos ar žuvies rūkymui. Prieš pradedant šiuos darbus, norint deramai panaudoti visas akmens galimybes, svarbu paklausyti projektuotojų ar architektų patarimų, o darbus turėtų atlikti patyrę akmens meistrai.

Mes padėsime įgyvendinti Jūsų idėjas.Dėl papildomos informacijos ir išankstinių užsakymų prašom kreiptis:

UAB "AKMENS STATYBA"
J.Dobkevičiaus g. 8, 02189 Vilnius
Tel. +370 5 216 5117
Faks.+370 5 216 5117
Mobil. +370 672 11 005

el. paštas : info@akmensstatyba.lt 


 

 
smart foreash